fbpx

Ceļvedis apdrukas iesācējiem

Uzziniet, kā apdrukāt sietspiedes tehnikā. Ar šo apmācību sniedzam ievadu tēmā un skaidriem vārdiem izskaidrojam, kā veiksmīgi drukāt uz T-krekliem, papīra un citiem izstrādājumiem. Vienkārši, skaidri ilustrēti un soli pa solim. Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar mūsu piedāvāto sietspiedes komplektu, vai ar citiem  instrumentiem, ko esi iegādājis pats.

Ikvienam, kurš vēlas iedziļināties tēmā, vienkārši jāiepazīstas ar tēmu skaidrojumiem, noklikšķinot uz lapas augšadaļā novietotajām pogām.

Aiziet! Sietspiede ir efektīva un viegli apgūstama drukas tehnika, ko var izmantot, lai ar nelielu piepūli apdrukātu dažādus tekstila un citus materiālus. Vai T-krekli, koks, stikls, plastmasa, papīrs vai kartons. Jau īsā laikā dizaina ideja var kļūt par gatavu produktu vai mākslas darbu. Ar salīdzinoši zemām investīciju izmaksām jūs varat drukāt arī lielākas tirāžas mājās, brīvā dabā vai sava zīmola darbnīcā.

Sietspiedes pamatprincips patiesībā ir ļoti vienkāršs. Krāsa ar gumijas lāpstiņu tiek izspiesta caur trafaretu, kur iestrādāts zīmējums. Krāsa izkļūst caur trafareta atvērtajām vietām un nokļūst tieši uz virsmas.

Shopping Cart
lv